Knauf AMFKnauf AMF

Knauf AMF po celém světě

Dále

Knauf AMF GMBH & Co. KG

Kompletní kompetence pro řešení podhledových systémů - z jedné ruky od silné značky.

Knauf AMF patří už po desetiletí k předním evropským výrobcům modulárních podhledových systémů, který má zastoupení po celém světě. Firma se sídlem v bavorském Grafenau vyvýjí a vyrábí v šesti výrobních závodech po celé Evropě inovativní výrobky pro potřeby zákazníků z celého světa. Se silnými brandy - produktovými značkami AMF THERMATEX®, HERADESIGN®, AMF TOPIQ® a AMF MONDENA®, AMF VENTATEC® nabízí Knauf AMF vyzrálou nabídku produktů a systémů pro široké spektrum použití: od administrativních budov přes budovy pro vzdělávání až po zdravotnická zařízení – Knauf AMF vyvíjí optimální řešení pro nejrůznější provozy a splňuje přitom nejvyšší funkční požadavky.

Funkce, design a ekologie jsou pro Knauf AMF základními rámci pro vývoj všech systémových řešení.

Kvalita Made In Europe

Nejvyšší výrobní a kvalitativní standardy

Je pro nás základním principem nenabízet pouze systémová řešení a produkty, ale naše partnery cíleně (architekty / projektanty / designéry, obchodníky, montážní firmy, investory) na celém světě lokálně, tzn. přímo na místě podporovali informacemi a podklady. Knauf AMF zastupuje mnoho spolupracovníků a technických kanceláří na pěti kontinentech. Tak je zajištěno, že v průběhu celého procesu od projektování až po realizaci každý může včas obdržet kompetentní informaci. Kvalita „Made in Europe“: všechny výrobky Knauf AMF jsou výráběny výhradně v evropských výrobních závodech, takže je standard kvality dlouhodobě udržován na co nejvyšší úrovni.

JE TO NAŠE ORIENTACE NA SYSTÉMOVÁ A ODBORNÁ ŘEŠENÍ, KTERÉ PŘESVĚDČÍ

 • Kapacita

  Spojená odbornost pracující s jednotlivými produktovými značkami vytváří z našich výrobků a systémů inteligentní řešení pro nejrůznější požadavky, provozy a oblasti použití. Kvlita „Made in Europe“ a celosvětová podpora dodává naší výkonnosti sílu.
 • Inovace

  U Knauf AMF investujeme mnoho do průběžného vylepšování celého portfolia výrobků a systémových řešení. Četné certifikáty, ocenění a mezinárodní reference dokládají úspěch naší vývojové práce a v neposlední řadě i pozici tvůrce nových trendů.
 • Kreativita

  Naše inovace výrobků v souladu místními normami vytváří přesný základ pro kreativní návrh indicidualizovaných systémů. Kreativita pro ale neznamená jen design a funkci, ale také praktičnost, bezpečnost, jednuduchou montáž a spolehlivý dlouhodobé užívání systémů.
 • Kvalita a povědomí

  Produkty a systémy od společnosti Knauf AMF jsou vyvíjeny, vyráběny a dodávány v trvale vysoké kvalitě. Předmětem vývoje našich systémů je zachování zdraví a ochrana životního prostředí s cílem zajistit náš standard kvality, a proto slouží systém pro nepřetržité monitorování a zlepšování výrobních procesů.

Historie a odpovědnost Knauf AMF

 • Naše historie

  My u Knauf AMF si ceníme historie naší firmy.
  Všechno začalo roku 1963....
  Zjistěte více
 • Naše odpovědnost

  Člověk a životní prostředí stojí ve středu našeho zájmu. Proto děláme vše pro to, aby naše výrobky byly vyráběny čistě a pro dlouhé užívání. Zjistěte více