Knauf AMFKnauf AMF

Perfektně namontovaný podhledVideonávody pro podhledové systémy Knauf AMF

Dále

Montážní návod pro viditelnou konstrukci - Systém C

Systém C je nejčastěji montovaný podhledový systém kvůli jednoduché a hospodárné montáži.

U tohoto systému jsou desky AMF vkládány do zdola viditelné konstrukce. Každá deska je vyjímatelná a tak je mezistropní prostor jednoduše přístupný. Mohou se použít všechny druhy desek ze sortimentu Knauf AMF, do systému je jednoduché vložit vestavěné prvky jako jsou světla nebo anemostaty. Systém C je díky tomu univerzální řešení pro všechny požadavky.

Dále

Montážní návod pro chodbový systémSystém F

Systém F je chodbový systém bez potřeby zavěšení pro rozpětí až 2,50 m a tím je ideální pro použití v chodbách a koridorech. Desky leží nebo (v případě kovových podhledů) jsou zavěšeny na okrajových lištách. Montáž Systému F je tychlá a afektivní a totéž platí i pro demontáž, protože podle zvbolené konstrukce je možné každou desku vyjmout. Systém F je proto pro prostory chodeb nejlepším řešením.

Dále

Montážní návod pro skrytý systémSystém A

U Systému A se vsází na skrytou konstrukci. Podle zvolené konstrukční varianty jsou desky vyjímatelné nebo nevyjímatelné, takže na základě volby uživatele je možné zajistit nabo zabránit přístup do mezistropního prostoru. Díky skrytým profilům nosné konstrukce vzniká klidny, decentní vzhled, který napomáhá vytvořit elegenatní klima v místnosti.

Dále

Montážní návod pro systém se širokopatkovými profilySystém I

Podhledové systémy od Knauf AMF patří pro dlouhou dobu díky kvalitě, jednoduché montáži a nadčasovému designu ke špičce v oboru. Systém I je podhled využívající zdůraznění směrovosti hlavních profilů, kterou je možné provázat na architekturu budovy - členění fasády nebo konstrukčního systému. pokud jsou použity širokopatkové profily, umožňují upevnění lehkých dělících příček a tím zajistit flexibilnost dispozice podlaží. Příčné profily mohou být viditelné nebo skryté, desky mohou být vyjímatelné nebo nevyjímatelné.

Dále

Montážní návod pro systém montovaný zdolaSystém C/SF 600x600 mm

Podhledové systémy od Knauf AMF patří pro dlouhou dobu díky kvalitě, jednoduché montáži a nadčasovému designu ke špičce v oboru. Systém C/SF je velmi populární podhled vzheldem k tomu, že nevyžaduje montáž desek z mezistropního prostoru, manipulace s deskami je jednoduchá a přístup nad podhled zajištěný na všech místech. Nosná konstrukce je skrytá, desky jsou odděleny 7 mm mezerou.

Dále

Montážní návod pro systém montovaný zdolaSystém C/SF 1200x600 mm

Podhledové systémy od Knauf AMF patří pro dlouhou dobu díky kvalitě, jednoduché montáži a nadčasovému designu ke špičce v oboru. Systém C/SF je velmi populární podhled vzheldem k tomu, že nevyžaduje montáž desek z mezistropního prostoru, manipulace s deskami je jednoduchá a přístup nad podhled zajištěný na všech místech. Nosná konstrukce je skrytá, desky jsou odděleny 7 mm mezerou.

Dále

Montážní návod pro systém s deskami Heradesign® Systém W

Nejenom podhled dokáže ozvláštnit interiér, doplňkem designu a účinným řešením akustiky se může stát i stěnový obklad. Využijte širokou nabídku možnosti užití produktů Heradesign® v osvědčených systémech.

Dále

Montážní návod pro ostrůvky TOPIQ® Element

Kromě dalších akustických opatření přicházejí v úvahu i soliterní prvky - podvěšené ostrůvky. Vedle úpravy akustických parametrů prostoru nabízejí i řadu designových variant, které mohou doplnit celkové estetické řešení místnosti.

Dále

Pomůcka pro montáž ostrůvků TOPIQ® Element

Pro jednodušší montáž podhledových ostrůvků TOPIQ® SONIC Element je nyní k dispozici užitečná šablona, usnadňující rozměření umístění závěsných spirálových kotev.

Dále

Montážní návod pro ostrůvky Heradesign® SONIC

Pro soliterní prvky - podvěšené ostrůvky Heradesign SONIC - je příznačná typická struktura desek i široká dostupná barevná škála. Použití v interéru mu pak může dodat nadstandardní vzhled.

Dále

Montážní návod pro ostrůvky SONIC sky

Koncept SONIC sky umožňuje vytvořit podvěšené plochy ohraničené zavěšeným profilem. Výplň plochy ostrůvku je možné navrhnout z některého ze standardních podhledových systémů AMF.

Dále

Montáž stěnových obkladů Thermatex® Line Modern

Stěnové obklady Thermatex® Line Modern představují solitérní prvky umísťované na stěny. Jsou tvořeny hliníkovým rámem v barvě přírodního hliníku nebo v odstínech RAL a výplňovou deskou, kterou tvoří deska z řady Acoustic Range v bílé barvě, v barvách vliesu podle vzorníku Knauf AMF nebo s potiskem technologií Varioline.

Dále

Montáž Soupravy krytu pro vestavěná svítidla

Souprava krytu pro vestavěná svítidla je určen jak pro zajištění akustických parametrů, tak pro garanci požární odolnosti podhledových systémů AMF včetně vestavěných prvků - rastrových, bodových a jiných svítidel.

Dále

Montáž Stěnových absorberů Heradesign®

Stěnové absorbery Heradesign® jsou akusticky účinné stěnové panely z dřevovláknitých desek pojených magnezitem s vloženou akusticky účinnou vrstou z minerální vlny. Panel se dodává připravený k montáži v barevném provedení a formátu dle požadavku zákazníka a může být pomocí dřevěného rámu, který je součástí dodávky, rychle namontovaný na téměř každou svislou konstrukci.