Knauf Ceiling SolutionsKnauf Ceilings Solutions

My u Knauf Ceiling Solutions

Dále

Váš spolehlivý partner

Celosvětová prodejní a servisní síť na nejvyšší úrovni.

Naším cílem je nejen nabídnout systémová řešení a produkty, ale našim cílovým skupinám zákazníků (architektům / projektantům, obbchodníkům, montážníkům, investorům) po celém světě místní poradenství a podporu.

Knauf AMF je zastoupen četnými zaměstnanci a technickými kancelářemi na pěti kontinentech. Tak jsme schopni zajistit, že bude vždy zajištěno kompetentní poradenství v průběhu celého procesu plánování, objednávání i realizace našich produktů včas a na správném místě.

Kvalita výrobků "Made in Europe": Všechny produkty Knauf AMF jsou vyráběny v šesti výrobních závodech v Evropě, protože chceme dodržet naše vysoké standardy kvality s cílem zajistit je v dlouhodobém časovém horizontu.

Dozvědět se více!

Historie

Dále

HistorieTradice která zavazuje

Historie firmy Knauf AMF

Firma Knauf AMF GmbH & Co. KG má velmi dlouhou historii - poté, co již byla založena jako Atex Papierfabrik v roce 1889 v bavorském Grafenau. V roce 1963 následoval rozhodující krok...

Dozvědět se více!
Weiter

Naše zodpovědnost

  • Udržitelnost

    Udržitelnost začíná Knauf AMF již v průběhu vývoje produktů. Například výběrem surovin, volbou uzavřeného koloběhu materiálu ve výrobním procesu, nebo dosahováním extrémně vysoké trvanlivost a recyklovatelnosti výrobků. Dozvědět se více!
  • Suroviny

    Knauf AMF klade při výběru surovin pro AMF produkty důraz na maximální ekologičnost. Ekologická výroba je pro nás samozřejmostí. Výroba se plánuje energeticky optimalizovaná, uzavřený koloběh vody v závodě a opětovné využití výrobních odpadů jsou jen ukázky z mnoha případů ekologického nastavení myšlení u nás. Dozvědět se více

Knauf KG

Weiter

KnaufSpojovat kompetence a vytvářet hodnoty

Společně jsme silní!

Inovativní myšlení a otevřenost k technologickým inovacím určuje strategii společnosti Knauf. Knauf neustále pracuje na zdokonalení výstavby, modernizaci a efektivnosti.

Dozvědět se více!